GS Australian Open 2018

Australian Open 2018, Melbourne, Australia, GS, A$25,096,000, tvrda podloga
ATP GS-Srbija / GS finala ATP Forum
 15-28.01. Satnica
Kvalifikacije Statistika kv.
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) MAHUT, Nicolas (FRA, 2) 7-6(4) 6-3
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 21) 4-6 7-6(5) 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB) PAVLASEK, Adam (CZE) 3-6 6-3 7-6(3)
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) GALOVIĆ, Viktor (CRO) 6-4 6-7(5) 4-6
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) NOVAK, Dennis (AUT) 7-6(5) 4-6 5-7
KRSTIN, Peđa (SRB) HALYS, Quentin (FRA, 22) 6-4 3-6 0-6
Glavni žreb GS-plasmani
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SCHWARTZMAN, Diego (ARG, 24) 6-2 3-6 7-5 4-6 9-11
TROICKI, Viktor (SRB) BOLT, Alex (AUS) 6-7(2) 4-6 6-2 6-3 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) KARLOVIĆ, Ivo (CRO) 6-7(3) 3-6 6-7(2)
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 14) YOUNG, Donald (USA) 6-1 6-2 6-4
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) KYRGIOS, Nick (AUS, 17)
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 14) MONFILS, Gael (FRA)
Dubl Dubl/2naša
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
COPIL, Marius (ROU)
RAM, Rajeev (USA)/
SHARAN, Divij (IND)(16)
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MERGEA, Florin (ROU)
LOPEZ, Feliciano (ESP)/
LOPEZ, Marc (ESP)(9)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
DŽUMHUR, Damir (BIH)
KONTINEN, Henri (FIN)/
PEERS, John (AUS)(2)

Australian Open 2018, Melbourne, Australia, GS, A$25.096.000, tvrda podloga
WTA   15-28.1. Satnica WTA Forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) RUS, Arantxa (NED, 23) 6-3 6-4
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) BONAVENTURE, Ysaline (BEL) 6-4 7-6(6)
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SCHOOFS, Bibiane (NED) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KONTAVELT, Anett (EST, 32) 4-6 5-7
JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) SVITOLINA, Elina (UKR, 4) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)
KLEPAC, Andreja (SLO)/
MARTINEZ SANCHEZ, Maria Jose (ESP)(9)
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
RODIONOVA, Arina (AUS)/
VIKHLYANTSEVA, Natalia (RUS)

Australian Open Junior Championships 2018, Melbourne, Australia, GA, tvrda podloga
 20-27.1. Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
*Marko MILADINOVIĆ
Dubl
JUNIORKE
Kvalifikacije 17-18.1.
1/2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) KARDAVA, Zoziya (GEO, 12)
Glavni žreb
*Draginja VUKOVIĆ
Dubl