Đoković i Raonić za titulu u Parizu

Meč između Novaka Đokovića i Keija Nišikorija trajao je sat vremena i tri minuta, a srpski teniser je slavio sa ubedljivih 6-2, 6-3 i tako došao na korak od odbrane titule na Mastersu u Parizu. Novak će se u finalu sastati sa Milošem Raonićem iz Kanade, koji je ranije danas sa 2-1 u setovima eliminisao Čeha Tomaša Berdiha.

novak

Prvi set Đoković je dobio bez mnogo muke. Iskoristio je dve od tri brejk lopte, i uz dva brejka prednosti završio ovaj deo meča posle samo 29 minuta. U četvrtom gemu drugog seta Novak je oduzeo Nišikoriju servis, ali je već u narednom gemu japanski teniser vratio brejk i smanjio vođstvo Đokovića na 3-2. Ipak, Nole mu nije dozvolio da izjednači, pa dolazi do novog brejka za prednost od 4-2. Brejk prednosti sačuvao je do kraja i dobio ovaj set sa 6-3 i prošao u finale.