Đere – Forma

* 2 0 1 6 Tvrda: 2-5 Šljaka: 37-19 Dvorana: 1-4 40 ꜛ14+26ꜜ 28 ꜛ17+11ꜜ Tb 10:8

07.11.2016. Ortisei, Italy, CH 75K R: 170, (5)
1.k. France Albano Olivetti (PR) 338 3:6, 3:6
31.10.2016. Eckental, Germany, CH 35K+H R: 171
1.k. Belgium Steve Darcis (5) 105 2:6, 3:6
24.10.2016. Budapest, Hungary, CH 100K R: 173
2.k. Belgium Steve Darcis (4) 115 3:6, 5:7 +8
1.k. Italy Federico Giao (Alt) 184 7:5, 6:3
10.10.2016. Casablanca, Morocco, CH 50K R: 171, (7)
ČF Greece Stefanos Tsitsipas 241 6:2, 5:7, 5:7 +15
2.k. Czech Republic Vaclav Safranek 282 6:3, 6:4
1.k. Germany Jeremy Jahn 257 7:5, 6:2
03.10.2016. Mohammedia, Morocco, CH 50K R: 174
2.k. Belarus Uladzimir Ignatik 205 3:6, 2:6 +7
1.k. Belgium Arthur De Greef (6) 138 6:0, 6:4
26.09.2016. Rome-2, Italy, CH 75K R: 173
1.k. Slovakia Andrej Martin (5) 127 3:6, 6:1, 4:6
12.09.2016. Banja Luka, BiH, CH 75K R: 171, (7)
2.k. Serbia Mijan Zekić 202 2:6, 7:5, 3:6 +8
1.k. Australia Christopher O’Connell 338 6:2. 6:2
05.09.2016. Genova, Italy, CH 125K R: 184
2.k. Spain Nicolas Almagro (1, WC) 48 6:7(6), 7:5, 4:6 +10
1.k. Serbia Miljan Zekić 198 6:3, 3:6, 6:1
23.08.2016. US Open, GS R: 184
2/3.k.KV Switzerland Henri Laaksonen 161 6:3, 3:6, 4:6 +8
1/3.k.KV Belgium Arthur De Greef (24) 139 6:4, 6:2
08.08.2016. Trnava, Slovakia, CH 75K R: 184
1.k. Netherlands Igor Sijsling (3) 112 6:4, 2:6, 5:7
01.08.2016. Cortina, Italy, CH 75K R: 212
F Brazil Joao Souza 163 4:6, 6:7(4) +55
PF Spain Roberto Carballes Baena (5) 102 7:6(3), 6:3 NETekst
ČF Russia Andrey Rublev 194 2:6, 7:5, 7:6(6)
2.k. Italy Filippo Volandri 217 7:5, 6:4
1.k. Chile Gonzalo Lama 166 6:2, 3:6, 6:1
11.07.2016. San Benedetto, Italy, CH 75K R: 218, (Q)
ČF (I) Germany Kevin Krawietz (Q) 436 6:2, 3:6, 6:7(7) +22
2.k. Italy Edoardo Eremin (WC) 310 7:6(5), 6:7(4), 6:3
1.k. Germany Andreas Beck 331 5:7, 7:5, 6:4
3/3.k.KV Spain Pol Toledo Bague 495 6:2, 7:5 R: 216, (1)
Brazil Joao Pedro Sorgi 512 6:3, 6:4
Italy Piercarlo Coccio (WC) 6:3, 6:0
04.07.2016. Bastad, Sweden, CH 75K R: 216
1.k. Serbia Marko Tepavac 189 3:6, 0:6
20.06.2016. Milan, Italy, CH 50K R: 240
F Italy Marco Cecchinato (5) 140 2:6, 2:6 +48
PF Spain Daniel-Gimeno-Traver (8) 173 6:2, 3:6, 7:5 NETekst
ČF Italy Matteo Donati (WC) 195 6:2, 7:6(8)
2.k. Italy Matteo Viola 335 6:4, 3:6, 6:1
1.k. Czech Republic Vaclav Safranek (Q) 383 6:2, 7:5
13.06.2016. Perugia, Italy, CH 75K R: 239
1.k. Brazil Rogerio Dutra Silva (1) 82 4:6, 3:6
06.06.2016. Caltanissetta, Italy, CH125+H R: 248
2.k. Italy Paolo Lorenzi (1, WC) 57 6:4, 6:7(4), 3:6 +10
1.k. Italy Filippo Volandri 183 7:6(7), 6:7(2), 6:2
16.05.2016. Roland Garros, France, GS R: 215, (Q)
1.k. Australia Jordan Thompson 92 3:6, 4:6, 5:7 +35
3/3.k. KV Czech Republic Adam Pavlasek (21) 133 6:2, 3:6, 6:2 NETekst
2/3.k. KV Argentina Nicolas Kicker 150 7:6(8), 7:6(8) NETekst
1/3.k. KV Switzerland Marco Chiudinelli (15) 128 6:4, 6:0 NETekst
09.05.2016. Heilbronn, Germany, CH 100K R: 208, (5)
2/3.k. KV India Sumit Nagal 409 3:6, 7:6(2), 3:6
3/3.k. KV Switzerland Yann Marti 326 6:3, 7:5
25.04.2016. Ostrava, Czech Republic, CH 75K R: 214
ČF Czech Republic Marek Michalicka (Q) 304 5:7, 2:6 +17
2.k. Serbia Peđa Krstin (4) 161 7:6(2), 5:7, 6:4 NETekst
1.k. Czech Republic Jan Satral 239 3:6, 6:4, 6:3
18.04.2016. Torino, Italy, CH 75K R: 243
PF Portugal Gastao Elias (3) 117 3:6, 2:6 +33
ČF Italy Edoardo Eremin 365 6:3, 6:3
2.k. Croatia Nikola Mektić (Q) 290 6:4, 6:2
1.k. Estonia Jurgen Zopp 162 7:5, 6:2
11.04.2016. Barletta, Italy, CH 75K R: 241
1.k. Spain Enrique Lopez-Perez (Q) 364 3:6, 3:6
21.03.2016. San Luis Potosi, Mexico, CH 75K R: 229
2.k. Spain Albert Montanes (2) 129 5:7, 6:7(5) +8
1.k. Argentina Augustin Velotti (Q) 312 7:5, 3-6, 6:0
14.03.2016. Guadalajara, Mexico, CH 100K R: 237
1/3.k. KV Colombia Nicolas Barrientos 276 3:6, 6:2, 5:7 (3)
07.03.2016. Puebla, Mexico, CH 100K R: 237
2.k. Serbia Nikola Milojević 231 1:6, 6:7(2) +8
1.k. Tunisia Malek Jaziri (2) 108 7:5, 5:7, 6:2 NETekst
22.02.2016. Hammamet-7, Tunisia, 10k R: 256, (1)
PF Russia Alexey Vatutin (4) 317 2:6, 2:6 +6
ČF Chile Bastian Malla 422 6:2, 6:4
2.k. Portugal Pedro Sousa 520 6:2, 6:3
1.k. France Elliot Benchetrit (WC) 4:6, 6:3, 6:4
15.02.2016. Hammamet-6, Tunisia, 10k R: 257, (1)
T Austria Pascal Brunner (6) 390 1:6, 6:1, 7:6(5) +18
PF Italy Marco Bortolotti (5) 387 6:2, 6:4 NETekst (1, 2)
ČF Chile Cristobal Saavedra-Corvalan 642 6:0, 6:4
2.k. France Hugo Daubias (Q) 1183 6:2, 6:0
1.k. Argentina Mariano Kestelboim 667 6:4, 6:3
31.01.2016. Sofia, Bulgaria, ATP250 R: 216
1/3.k. KV Italy Thomas Fabbiano (4) 145 4:6, 4:6 NETekst
13.01.2016. Melbourne, Australian Open, GS R: 188
1/3.k. KV Germany Daniel Brands (30) 151 4:6, 4:6
04.01.2016. Happy Valley, Australia, CH 75K R: 186
1.k. Australia Bradley Mousley (WC) 559 5:7, 5:7
Pobede protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih

 

* 2 0 1 5 Tvrda: 3-4 Šljaka: 31-18 Dvorana: 6-4 40 ꜛ10+30ꜜ 26 ꜛ17+9ꜜ Tb 13:9

16.11.2015. Brescia, Italy CH 75K R: 171, (SE)
1.k. Ukraine Iliya Marchenko (3) 97 4:6, 7:6(5), 1:6
09.11.2015. Ortisei, Italy CH 75K R: 182
PF Lithuania Ricards Berankis (1) 82 3:6, 2:6 +33
ČF Bosnia and Herzegovina Aldin Šetkić 249 7:6(8), 6:7(4), 7:6(2) NETekst
2.k. Germany Michael Berrer (5) 111 7:5, 2:6, 6:0
1.k. Italy Matteo Berrettini (WC) 530 6:4, 6:3
26.10.2015. Valencia, Spain. ATP 250 R: 185
1/3.k. KV Japan Taro Daniel 120 0:6, 0:4, ret.
12.10.2015. Casablanca-2, Morocco, CH 50K R: 190
ČF Spain Albert Montanes (6) 113 7:6(5), 4:6, 1:6 +18
2.k. France Maxime Chazal 259 6:3, 6:3 NETekst
1.k. Italy Paolo Lorenzi (1) 73 6:3, 6:2
3/3.k. KV Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkić (5) 336 3:0, r. (1)
2/3.k. KV Poland Tomasz Bednarek 6:2, 6:2
05.10.2015. Mohammedia, Morocco, CH 50K R: 196
1.k. Spain Inigo Cervantes (5) 103 5:7, 6:4, 6:7(5) +3
2/2.k. KV Netherlands Stephan Fransen (7) 1190 6:2, 6:1 (1)
21.09.2015. Sibiu, Romania, CH 75K
R: 179, (3)
1.k. Romania Petru-Alexandru Luncanu (Q) 570 2:6, 4:6
14.09.2015. Banja Luka, BiH, CH 100K
R: 177, (6)
1.k. Romania Adrian Ungur 255 3:6, 6:1, 3:6
07.09.2015. Genova, Italy, CH 125K+H
R: 179
1.k. Argentina Horacio Zebalos 148 3:6, 4:6
25.08.2015. US Open, USA, GS R: 179
1/3.k. KV France Mathias Bourgue 210 3:6, 7:6(3), 4:6
10.08.2015. Portoroz, Slovenia, CH 50K R: 180
1.k. Germany Peter Gojowczyk 155 6:3, 3:6, 2:6
27.07.2015. Gstaad, Switzerland, ATP 250 R: 174
2/3k.KV Argentina Pedro Cachin 231 6:3, 1:6, 1:6 (6)
1/3k.KV Slovakia Ivo Klec 309 6:4, 6:4
20.07.2015. Umag, Croatia, ATP 250 R: 175, (Q)
1.k. Serbia Dušan Lajović 119 3:6, 3:6 +12
3/3k.KV Italy Roberto Marcora (7) 243 7:5, 6:3 NETekst (1, 2)
2/3k.KV Croatia Nikola Mektić 390 6:3, 7:5 (2)
06.07.2015. Todi, Italy, CH 75K
R: 181
1.k. Spain Albert Montanes 126 4:6, 1:6
29.06.2015. Marburg, Germany, CH 75K R: 181
1.k. Russia Mikhail Ledovskikih (Q) 549 6:7(6), 6:4, 4:6
22.06.2015. Milan, Italy, CH 50K R: 191, (6, Q)
ČF Argentina Federico Delbonis (2) 82 6:7(4), 3:6 +18
2.k. Italy Gianluca Naso 243 6:1, 7:6(4)
1.k. Italy Riccardo Bellotti 245 6:4, 6:3
3/3k.KV Croatia Nikola Mektić 366 6:3, 6:3 (2)
2/3k.KV Peru Sergio Galdos 6:3, 6:2
1/3k.KV Austria Gibril Diarra 765 6:4, 6:4
08.06.2015. Moscow, Russia, CH 50K R: 247
1.k. Russia Andrey Rublev 235 1:6, 6:7(2)
01.06.2015. Prostejov, Czech Republic, CH 125K+H R: 247
F Czech Republic Jiri Vesely (2, WC) 41 4:6, 2:6 +75
PF Brazil Joao Souza (7) 78 6:7(3), 7:6(4) 7:5 NETekst (1, 2)
ČF Serbia Dušan Lajović (6) 67 4:6, 6:4, 6:2 NETekst
2.k. Slovakia Martin Klizan (1, WC) 36 7:5, 2:6, 6:2 NETekst
1.k. Switzerland Henri Lsaksonen (Q) 285 6:4, 7:6(4)
18.05.2015. Roland Garros, France, GS R: 219
1/3k.KV Georgia Nikoloz Basilashvili (27) 160 4:6, 4:6
11.05.2015. Samarkand, Uzbekistan, CH 75K R: 209
2.k. India Yuki Bhambri (7) 180 6:1, 5:7, 6:7(1) +8
1.k. Bosnia and Herzegovina Aldin Šetkić 210 3:6, 6:3, 6:4
27.04.2015. Ostrava, Czech Republic, CH 50K R: 218
2.k. Spain Daniel Munoz-De La Nava (3) 147 6:7(1), 4:6 +7
1.k. Poland Grzegorz Panfil (Q) 309 6:2, 6:1
20.04.2015. Bucharest, Romania, ATP 250 R: 220
1/3k.KV United Kingdom Daniel Cox 278 6:7(4), 2:6
30.03.2015. Raanana, Israel, CH 100K+H R: 245, (WC)
ČF Slovakia Lukas Lacko (2) 99 4:6, 3:6 +20
2.k. Ukraine Denys Molchanov 200 6:3, 6:3 NETekst
1.k. Kazakhstan Aleksandr Nedovyesov (7) 118 7:6(4), 3:6, 6:4 NETekst
16.03.2015. Pula, Croatia, 10k R: 250, (4)
ČF Romania Vasile Antonescu 507 2:6, 5:7 +2
2.k. Croatia Dino Marcan 547 6:2, 6:2
1.k. Germany Paul Woerner (Q) 1168 6:3, 6:2
23.02.2015. Dubai, UAE, ATP 500 R: 256
2/3.k. KV France Lucas Pouille (5) 112 7:6(3), 3:6, 2:6 +10
1/3.k. KV Austria Jurgen Melzer (1) 86 2:6, 6:4, 6:4 NETekst (1, 2)
16.02.2015. Wroclaw, Poland, CH 125K R: 256, (Q)
1.k. Bosnia and Herzegovina Mirza Bašić (Q) 277 3:6, 4:6 +5
3/3.k. KV Austria Martin Fischer (2) 221 7:6(4), 4:6 6:3 (5)
2/3.k. KV Sweden Markus Eriksson 468 7:6(3), 4:6, 6:3
1/3.k. KV Poland Mateusz Terczynski (WC) 6:2, 7:5
26.01.2015. Cairo-3, Egypt, 15k R: 297, (2)
T Poland Kamil Majchrzak (7) 435 6:3, 7:5 +27
PF Czech Republic Dusan Lojda (5) 381 6:3, 7:5 NETekst
ČF Croatia Nino Serdarusic (Q) 1353 7:5, 6:3
2.k. Belarus Yahor Yatsyk (Q) 1625 6:2, 6:0
1.k. Republic of Macedonia Bešir Durguti (WC) 1295 6:1, 6:3
12.01.2015. Casablanca, Morocco, CH 50K R: 339, (Q)
PF Spain Javier Marti (PR) 788 1:6, 3:6 +32
ČF France Florent Serra 344 6:4, 6:2 NETekst (1, 2)
2.k. Croatia Franko Škugor 616 6:4, 6:3 NETekst
1.k. Spain Daniel Gimeno-Traver (2) 108 6:4, 6:7(4), 6:4 NETekst
3/3k.KV France Maxime Chazal 512 6:4, 3:6, 6:1 (1)
2/3k.KV Italy Riccardo Ghedin 669 7:5, 7:6(4)
Pobede protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih

 

2 0 1 4 Tvrda: 10-4 Šljaka: 44-15 Dvorana: 1-1 Uk. 55:20 (Tb 17:6)

15.12.2014. Dakar-2, Senegal, 15k R: 391, (2)
T Bosnia and Herzegovina Aldin Šetkić (1) 232 7:5, 2:6, 6:4 +27
PF France Gregoire Barrere (3) 467 7:5, 3:6, 7:6(0) NETekst
ČF Netherlands Paul Monteban 1329 7:5, 7:5
2.k. Uganda Duncan Mugabe (Q) 6:7(5), 6:4, 6:4
1.k. Senegal Yannick Languina (WC) 6:2, 6:2
08.12.2014. Dakar, Senegal, 15k R: 388, (2)
2.k. South Africa Keith-Patrick Crowley (PR) 1333 3:6, 6:3, 4:6 +1
1.k. France Tom Jomby 765 3:6, 7:6(2), 6:0
24.11.2014. Larnaca-2, Cyprus, 10k R: 365, (2)
2.k. Germany Tobias Simon 970 4:6, 3:6 +1
1.k. Croatia Nino Serdarušić (Q) 1328 7:5, 6:3
17.11.2014. Larnaca, Cyprus, 10k R: 344, (2)
PF Cyprus Petros Chrysochos 762 4:6, 6:1, 2:6 +6
ČF United Kingdom Richard Gabb (7) 610 6:1, 6:4
2.k. Israel Tal Goldengoren 665 6:4, 7:6(1)
1.k. USA Mousheg Hovhannisyan (LL) 1310 6:3, 6:2
06.10.2014. Shymkent-5, Kazakhstan, 10k R: 362, (4)
PF France Maxime Hamou (6) 390 6:7(5), 7:6(1), 2:3, ret. +6
ČF Finland Henrik Sillanpaa (8) 589 1:6, 7:6(2), 7:6(2)
2.k. Netherlands Sebastiaan Bonapart (Q) 2162 6:4, 6:4
1.k. Russia Anton Galkin 1081 6:2, 6:4
22.09.2014. Sokobanja, Serbia, 10k R: 405, (3)
1.k. Romania Dragos Dima 632 4:6, 2:6
15.09.2014. Niš, Serbia, 10k R: 405, (2)
T Serbia Ivan Bjelica (6) 615 7:6(6), 6:4 +18
PF Italy Pietro Liccardi 657 7:6(4), 6:2 NETekst
ČF Republic of Macedonia Tomislav Jotovski (8) 623 6:7(2), 7:6(4), 6:4
2.k. Bulgaria Valentin Dimov (Q) 1052 7:6(5), ret.
1.k. Serbia Marko Đoković (WC) 1089 6:4, 6:3
25.08.2014. Zlatibor, Serbia, 10k R: 356, (1)
2.k. Bulgaria Plamen Milushev 1218 1:4, r. +1
1.k. Italy Ferdinando Bonuccelli 929 6:0, 6:2
04.08.2014. Novi Sad, Serbia, 10k R: 372, (1)
1.k. Serbia Stefan Milićević (WC) 1446 4:6, 4:6
28.07.2014. Cluj, Romania, 15k R: 340, (4)
PF Romania Victor Crivoi (1, WC) 288 0:3, ret. +8
ČF France Enzo Couacaud (6) 435 3:6, 6:1, 6:4
2.k. Italy Marco Bortolotti 539 4:6, 6:4, 6:1
1.k. Romania Tudor Cristian Sulea (Q) 1669 7:6(3), 6:7(4), 6:4
14.07.2014. Belgrade-4, Serbia, 10k R: 347, (1)
PF Croatia Matej Šabanov 852 4:5, ret. +6
ČF Republic of Macedonia Tomislav Jotovski (8) 709 6:4, 4:6, 6:2
2.k. Japan Ryota Kishi (Q) 1014 6:2, 6:2
1.k. Croatia Tomislav Draganja (Q) 1468 6:4, 0:6, 6:2
16.06.2014. Siofok, Hungary, 10k R: 354, (1)
PF Sweden Isak Arvidsson (4) 522 6:3, 5:7, 3:6 +6
ČF Hungary Peter Nagy (WC) 1070 6:4, 7:5
2.k. Russia Kirill Dmitriev 894 6:1, 6:0
1.k. Austria Thomas Statzberger 896 6:3, 6:1
02.06.2014. Budapest, Hungary, 10k R: 383, (1)
F Sweden Patrick Rosenholm (5) 549 3:6, 7:5, 4:6 +10
PF Austria Pascal Brunner (6) 566 6:4, 6:2
ČF Serbia Denis Bejtulahi (7) 648 6:7(5), 6:2, 6:1
2.k. Hungary Mate Zsiga (WC) 7:6(7), 3:6, 6:3
1.k. Austria Gibril Diarra 746 6:1, 6:3
26.05.2014. Vicenza, Italy, CH 50K R: 383
3/3.k.KV China Ze Zhang (1) 207 6:1, 4:6, 3:6
2/3.k.KV France Quentin Halys 703 6:2, 3:6, 6:3
1/3.k.KV Kazakhstan Evgeny Korolev 622 6:3, 3:0, ret.
12.05.2014. Prijedor, BIH, 10k R: 469, (2)
T Bosnia and Herzegovina Tomislav Brkić (1) 440 6:3, 6:2 +18
PF Slovakia Juraj Masar (4) 630 6:2, 6:4 NETekst
ČF Croatia Joško Topić (5) 670 7:6(0), 6:3
2.k. Croatia Ante Marinčić (Q) 2183 6:2, 6:3
1.k. Serbia Srđan Jakovljević (Q) 1944 6:1, 6:4
05.05.2014. Bol, Croatia, 10k R: 470, (3)
T Slovenia Mike Urbanija (7) 601 6:1, 6:2 +18
PF Australia Jordan Thompson (2) 277 6:4, 4:6, 6:3 NETekst
ČF Slovakia Michal Milko 1156 4:6, 7:5, 6:4
2.k. Switzerland Jens Hauser 1247 6:4, 6:2
1.k. Croatia Antun Vidak 1645 6:2, 6:3
28.04.2014. Ostrava, Czech Republic, CH 125K R: 472
3/3.k.KV Czech Republic Marek Michalicka 426 6:7(5), 6:4, 4:6
2/3.k.KV Italy Simone Vagnozzi (1) 268 3:6, 7:6(2), 6:2
1/3.k.KV Czech Republic Marek Rehacek (WC) 6:2, 6:4
07.04.2014. Pula, Croatia, 10k R: 481, (7)
ČF Belarus Uladzimir Ignatik (1) 247 3:6, 5:7 +2
2.k. Switzerland Loic Perret (Q) 1104 6:3, 7:6(7)
1.k. Slovenia Mike Urbanija 603 6:3, 6:4
31.03.2014. Rovinj, Croatia, 10k R: 477
ČF Croatia Dino Marcan 485 3:6, 6:7(5) +2
2.k. Spain Juan Lizariturry (4) 306 6:4, 6:4
1.k. Germany Oscar Otte 664 7:5, 7:6(0)
10.03.2014. Antalya-7, Turkey, 10k R: 484, (5)
ČF USA Jared Donaldson 690 4:6, 6:3, 4:6 +2
2.k. Spain Albert Alcaraz Ivorra 620 6:4, 6:4
1.k. Portugal Romain Barbosa 949 7:6(3), 6:3
03.03.2014. Antalya-6, Turkey, 10k R: 484, (8)
1.k. USA Jared Donaldson 690 3:6, 0:6
17.02.2014. Zagreb-2, Croatia, 15k+H R: 484
2.k. Germany Peter Torebko 443 4:6, 4:6 +1
1.k. Slovakia Karol Beck (8) 343 5:7, 2:0, ret.
27.01.2014. Sharm El Sheikh-3, Egypt, 10k R: 491
2.k. Spain Roberto Carballes Baena (1) 266 3:6, 3:6 +1
1.k. Ukraine Igor Lakhno (WC) 6:4, 6:0
20.01.2014. Sharm El Sheikh-2, Egypt, 10k R: 493
2.k. Italy Alberto Brizzi (4) 324 5:7, 2:6 +1
1.k. Spain David Perez Sanz 479 7:5, 6:1
Pobede protiv višerangiranih označene prema vrsti podloge, porazi od nižerangiranih

 

2 0 1 3 Tvrda: 10-4 Šljaka: 20-7 Dvorana: 4-3 Uk. 34:14 (Tb 7:5)

25.11.2013. Larnaca, Cyprus, 10k R: 561, (7)
PF Bulgaria Alexander Lazov 666 3:6, 2:6 +6
ČF Austria Pascal Bruner 735 6:2, 6:4
2.k. Poland Karol Drzewiecki (Q) 6:4, 6:3
1.k. Poland Robert Godlewski 0:6, 6:3, 6:3
18.11.2013. Nicosia-2, Cyprus, 10k R: 597, (7)
F Czech Republic Michal Schmid (3) 476 4:6, 2:6 +10
PF Ukraine Vladyslav Manafov (8) 617 6:4, 6:4 NETekst
ČF Bulgaria Alexander Lazov 666 6:4, 4:6, 6:2
2.k. Belgium Sander Gille 996 6:2, 6:1
1.k. Cyprus Christos Hadjigeoergiou (WC) 1799 6:4, 6:2
11.11.2013. Nicosia, Cyprus, 10k R: 595, (6)
F Austria Bastian Trinker (3) 479 2:6, 3:6 +10
PF Italy Francesco Picco (5) 570 6:0, 6:4 NETekst
ČF Portugal Andre Gaspar Murta (4) 571 6:2, 7:6(9)
2.k. Germany Daniel Uhlig 1068 6:3, 6:3
1.k. Cyprus George Kallis (WC) 6:4, 6:1
21.10.2013. Herzlia, Israel, 10k R: 616, (5)
ČF United Kingdom Liam Broady (4) 571 3:6, 6:7(3) +2
2.k. USA Patrick Davidson (Q) 1244 6:0, 6:2
1.k. Israel Yannai Barkai (LL) 1677 6:0, 6:2
14.10.2013. Ramat Hasharon, Israel, 10k R: 614, (5)
2.k. Belgium Jonas Merckx (Q) 1250 6:4, 2:6, 4:6 +1
1.k. United Kingdom Scott Clayton (Q) 1459 6:3, 6:3
23.09.2013. Bangkok, Thailand, ATP 250 R: 616, (WC)
1.k. Spain Feliciano Lopez 25 3:6, 3:6 NETekst
09.09.2013. Banja Luka, BiH, CH 75K R: 556, (WC)
1.k. Slovenia Aljaz Bedene 107 1:6, 6:7(6)
26.08.2013. Zlatibor, Serbia, 10k R: 655, (8)
T Serbia Peđa Krstin (3) 514 7:6(0), 6:3 +18
PF Serbia Denis Bejtulahi (6) 614 7:6(6), 6:3 NETekst
ČF Serbia Miljan Zekić (1, Q) 366 6:4, 7:5 NETekst
2.k. Serbia Srđan Jakovljević (Q) 7:6(4), 6:3
1.k. Hungary Viktor Filipenko 847 6:7(3), 6:3, 7:5
22.07.2013. Kikinda, Serbia, 10k R: 883
T Romania Teodor-Dacian Craciun (6) 808 6:2, 6:1 +18
PF Serbia Ilija Vućić (7) 827 6:7(7), 6:1, 6:3 NETekst
ČF Serbia Miki Janković (2) 632 1:6, 6:3, 6:2
2.k. Serbia Arsenije Zlatanović (8) 796 6:1, 6:4
1.k. Serbia Darko Jandrić (WC) 6:2, 6:2
15.07.2013. Belgrade-4, Serbia, 10k R: 904
ČF Chile Cristobal Saavedra-Corvalan (4) 456 6:3, 2:6, 5:7 +2
2.k. Austria Gibril Diarra 877 6:3, 6:4
1.k. Serbia Miki Janković (5) 652 6:2, 7:6(4)
08.07.2013. Belgrade-3, Serbia, 10k R: 904
2.k. Spain Carlos Gomez-Herrera (2) 368 4:6, 0:6 +1
1.k. France Gregoire Jacq (Q) 1205 6:2, 6:4
13.05.2013. Cluj, Romania, 10k R: 900, (JE)
ČF Monaco Benjamin Balleret 616 6:7(7), 6:0, 3:6 +2
2.k. France Jerome Inzerillo (6) 537 6:1, 6:2
1.k. Germany Stephan Hoiss (Q) 1105 6:1, 6:1
29.04.2013. Pozzuoli, Italy, 10k R: 908, (WC)
2.k. Italy Alessandro Bega (8) 458 6:2, 3:6, 2:6 +1
1.k. Argentina Gaston-Arturo Grimolizzi 1307 6:2, 6:3
26.03.2013. Vrsar, Croatia, 10k R: 915, (JE)
1.k. Bulgaria Alexander Lazov 925 1:6, 6:2, 4:6
16.02.2013. Zagreb-2, Croatia, 10k R: 920
3/3.k.KV Bulgaria Tihomir Grozdanov 703 2:6, 6:4, 2:6
2/3.k.KV Croatia Nino Serdarušić 7:5, 6:3
1/3.k.KV Croatia Franko Miočić 1:6, 7:5, 7:6(8)
09.02.2013. Zagreb, Croatia, 10k R: 920
3/3.k.KV Croatia Marin Draganja 594 2:6, 0:6
2/3.k.KV Croatia Matej Šabanov 1373 5:7, 7:6(7), 6:4
1/3.k.KV Italy Matteo Rigamonti 2:6, 6:3, 6:1

 

Uk. 5-5 2 0 1 2 Tb 1:3; (5WC)
25.09.2012. Sokobanja, Serbia, 10k R=919
1.k. Croatia Duje Kekez (6) 628 3:6, 4:6
11.09.2012. Subotica, Serbia, 10k R=1739
F Slovakia Jozef Kovalik (4) 456 6:3, 0:6, 3:6 +10
PF Serbia Danilo Petrović (5) 483 6:4, 6:4
ČF France Lucas Pouille (8) 641 6:3, 7:5
2.k. France Axel Michon (1) 312 6:1, 6:7(2), 7:6(5)
1.k. Slovakia Juraj Masar (Q) 1011 1:6, 7:5, 6:4
14.08.2012. Novi Sad, Serbia, 10k R=1744
1.k. Serbia Danilo Petrović (5) 451 4:6, 1:6
03.07.2012. Belgrade-4, Serbia, 10k R=0
1.k. Spain Carlos Gomez-Herrera (3) 586 6:4, 3:6, 4:6
26.06.2012. Belgrade-3, Serbia, 10k R=0
2.k. Serbia Nikola Bubnić (Q) 1404 3:6, 6:2, 6:7(5) +1
1.k. France Elie Rousset (7) 584 6:4, 6:7(5), 6:3
09.08.2011. 2011: Subotica, Serbia, 10k R=0; (WC)
1.k. Serbia Nikola Ćaćić (5) 516 2:6, 4:6

 

God. Tvrda 25-17 *Šljaka: 137-65 Trava Dvor. 12-12 Uk. 174-94 Tb (48-31) +/-2p
2016   2-5 37-19 1-4 4028 10-8 7:3
2015   3-4 31-18 6-4 4026 13-9 3:2
2014 10-4 44-15 1-1 5520 17-6 4:5
2013 10-4 20 – 7 4-3 3414   7-5 4:3
2012   55   55   1-3 1:2

 

Plasmani i pobede-porazi u gl. žrebu Kvalifikacije
Fjučersi Čelendžeri Atp
God. 1K 2K ČF PF T/F P-P 1K 2K ČF PF T/F P-P 1K 2K ČF PF T/F P-P (A) (Č) (F)
2016 0 0 0 1 1/1 8-1 8 7 3 1 0/2 24-21 1 0-1 1/4 1/3
2015 0 0 1 0 1/1 7-1 10 2 3 2 0/1 18-18 1 0-1 1/7 5/5
2014 3 6 3 5 4/5 51-18 0 0 0 0 0/0 0-0 0-0 0/2
2013 1 3 3 1 2/4 30-10 1 0 0 0 0/0 0-1 1 0-1 0/2
2012 4 1 0 0 0/1 5-6 0 0 0 0 0/0 0-0 0-0
Uk. 8 10 7 7 8/12 101:36 19 9 6 3 0/3 42:40 3 0:3 2/11 6/10 0/2

 

[Uk.] Turnir Meč ↑Pobede↓ i rang* *Porazi ↑rang↓ Treći set Kvalifikacije
God. [87] [268] ↑50  124↓ [174] [94]   58↑   36↓ [61-35] ± 2|Tb ± 2s. [3115] [8/23]
2016 24 68 14 26 40 28 17 11 1611 6:8 5:5   85 2/7
2015 21 57 10 30 40 26 17   9 1210 6:4 4:4 156 6/12
2014 22 62   9 46 55 20   7 13 198 8:4 9:2   42 0/2
2013 14 45 12 22 34 14 11   3   86 3:3 6:3   42 0/2
2012 *6   11*   5   0   5 *6 *6   0   33 2:2 1:2   00 0/0
3.set: pobede/porazi sa ± 2 gema i Tb: (± 2|Tb); pobede 0-1/2-1: (+2s); porazi posle 1-0: (-2s).

 

Top5 pobeda (bez predaja), osnovni podaci alt tekstom uz prezime i rang protivnika na dan meča
2016 R.C.Baena 102 M.Jaziri 108 M.Chiudinelli 128 A.Pavlasek 133 A.De Greef 138
2015 M.Klizan 36 D.Lajović 67 P.Lorenzi 73 J.Souza 78 J.Melzer 86
2014 A.Šetkić 232 S.Vagnozzi 268 J.Thompson 277 J.Lizariturry 306 E.Couacaud 435
2013 M. Zekić 366 P.Krstin 514 J.Inzerillo 537 F.Picco 570 A.G.Murta 571