Čilić bolji od Lajovića

Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u 3. kolo Majamija, pošto je izgubio od Marina Čilića iz Hrvatske rezultatom 4-6, 1-6.

24486303956f5696e27c5b320909534_w640Meč je trajao 72 minuta, a zanimljivo je da su oba seta završena posle 36 minuta iako se po rezultato to ne bi moglo zaključiti.
Odmah na startu Marin je napravio brejk i to mu je bilo dovoljno da uz svoje dobre servise osvoji prvi set. I na početku drugog seta videli smo istu situaciju ali u narednom gemu Dušan je propustio priliku da odmah vrati brejk pošto je propustio jedinu brejk loptu u meču. Kada nije iskoristio tu priliku, Dušan je stao i do kraja seta osvojio samo jedan gem i tako završio učešće u Majamiju.
Do kraja dana na teren bi trebalo da izađu Jelena Janković, Viktor Troicki i Novak Đoković. Jelena igra drugi meč na terenu br. 9, Viktor četvrti meč na terenu br. 8 dok Novak otvara večernji program na centralnom terenu jedan sat posle ponoći po srednje-evropskom vremenu.