ATP Beč: Troicki u četvrtfinalu

Viktor Troicki je iz kvalifikacija uspeo da dođe do četvrtfinala! Naš teniser je u meču 2. kola lagano savladao Lukaša Rosola i izborio mesto među najboljih osam na turniru u Beču.

viktor

Tokom celog meča srpski teniser nije dozvolio protivniku ni da dođe do brejk prilike, baš kao i u meču 1. kola. U prvom setu Viktor je iskoristio jednu od pet brejk lopti i poveo sa 3-1, a zatim je taj brejk sačuvao do kraja seta i osvojio ga sa 6-3.

U drugom delu meča oduzeo je Rosolu servis dva puta, u trećem i u sedmom gemu. Dva brejka bila su više nego dovoljna da dobije i drugi set 6-2 i plasira se u četvrtfinale Beča gde će se sastati sa Brazilcom Belučijem koji je iznenadio trećeg nosioca Felisijana Lopeza u tri seta.