Ana Ivanović bez polufinala Toronta

Ana+Ivanovic+Sony+Ericsson+Open+Day+4+GT-afS8WB4QlSrpska teniserka Ana Ivanović izgubila je u četvrtfinalu turnira u Torontu od Belinde Benčić iz Švajcarske rezultatom 6-4, 6-2.

Ana je u prvom setu uspela da se vrati u igru pošto je gubila sa 2-0 i 4-3, ali je po treći put izgubila servis gem, pa je Belinda povela sa 1-0 u setovima posle 45 minuta igre.

Ni u drugoim setu Ivanovićevoj ništa nije polazilo za rukom. Švajcarkinja je brzo napravila dva brejka, a iako je morala da spasava dve brejk šanse, povela je sa 4-0 i obezbedila miran finiš. Jeste srpska teniserka imala još jednu brejk loptu, ali je i ovog puta prokockala šansu da se vrati u set, pa je Belinda realizovala drugu meč loptu i plasirala se u polufinale turnira gde je čeka duel sa Serenom Vilijams.