Turniri od 29.07 – 04.08.

Washington, DC, USA, $1,295,790, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
LINDSTEDT, Robert (SWE)/
NESTOR, Daniel (CAN)        (3)
7-6(7) 6-2
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
GONZALEZ, Santiago (MEX)/
LIPSKY, Scott (USA)
6-3 6-4
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
HUEY, Treat (PHI)/
INGOLT, Dominick (GBR)
6-3 6-4
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
FISH, Mardy (USA)/
STEPANEK, Radek (CZE)
7-6(5) 7-5 !!!
Kitzbühel, Austria, € 467,800, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) SAFWAT, Mohamed (EGY) 3-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) REYNET, Florian (FRA) 7-5 7-6(8)
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) HAJEK, Jan (CZE, 4) 3-6 2-6

Carlsbad, United States, $ 795,707, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6)  BURDETTE, Mallory (USA) 4-6 6-1 6-4
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) CIBULKOVA, Dominika (SVK) 4-6 6-3 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6)
RADWANSKA, Urszula (POL) 2-6 6-4 3-6
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) VANDEWEGHE, Coco (USA, Q) 7-6(5) 6-3
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) VINCI, Roberta (ITA, 4) 6-1 6-7(1) 6-2
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 7) AZARENKA, Victoria (BLR, 1) 0-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)  (4)
MUHAMMED, Asia (USA)/
WILL, Allie (USA)
 6-2 6-2
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)  (4)
PENNETTA, Flavia (ITA)/
MIRZA, Sania (IND)
7-6(2) 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)  (4)
CHAN, Hao-Ching (TPE)/
HUSAROVA, Janette (SVK)
3-6 2-6

Liberec, Czech Republic, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, ALT) KAVČIĆ, Blaž (SLO, 4) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
JUNAID, Rameez (AUS)/
PUETZ, Tim (GER)
1-6 2-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Sombor, Serbia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 6-2 7-5
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) KAPRIC, Denis (GER) 2-6 2-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-0 6-0
ILIĆ, Aleksa (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, 3) 0-6 2-6
KOLARIĆ, Igor (SRB) MATURI, Dario (ITA) 3-6 6-3 6-2 
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) MATEJCEK, Mario (AUS) 6-0 6-0
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) 6-0 6-0 
RAJIĆ, Marko (SRB, 15) SEKULIĆ, Marko (SRB) 6-0 6-1 
DžALETA, Nikola (SRB, WC) NEYKOV, Toni (BUL) 5-7 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 7-5 6-3
MATIĆ, Matko (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, 9) 2-6 0-6
TROŠIĆ, Srdjan (SRB) OSMAKČIĆ, Mario (SUI) 2-6 0-6
ĐUKIĆ, Petar (SRB, WC) MILETIĆ, Aleksa (SRB) 6-0 3-6 6-1 
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) NAGY, Peter (HUN, 16) 0-6 0-3, predaja
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU,8) 2-6 0-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) PEHAR, Antun (CRO) 3-6 1-6
MANDIĆ, Marko (SRB) STERGIOU, Athanasios (GRE) 3-6 6-4 6-3 
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) HALACHEV, Dinko (BUL, 11) 0-6 1-6
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) STERGIOU, Ioannis (GRE) 6-0 6-2
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) LAURENT, Yanais (FRA, 2) 4-6 0-6
KOLARIĆ, Igor (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, 3) 1-6 2-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 7-5 6-2 
RAJIĆ, Marko (SRB, 15) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) 6-4 2-16-2 P.M predao
JANDRIĆ, Darko (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, 9) 3-6 2-6
ĐUKIĆ, Petar (SRB, WC) NAGY, Peter (HUN, 16) 3-6 1-6
MANDIĆ, Marko (SRB) HALACHEV, Dinko (BUL, 11) 1-6 1-6
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 1) KAPRIC, Denis (GER) 6-1 4-6 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) RAJIĆ, Marko (SRB, 15) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo  BJELICA, Ivan (SRB, 1) KHOTULEV, Stepan (RUS) 6-3 4-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC) ŠABANOV, Matej (CRO, Q) 0-6 2-6
DALJEV, Pavle (SRB, WC) HINZMANN, Tobias (GER) 0-6 1-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) KATIĆ, Dejan (SRB, Q) 4-6 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) VUČIĆ, Ilija (SRB) 1-6 2-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) MADARASZ, Gergely (HUN, Q) 2-6 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) 6-1 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) PERIĆ, Nebojša  (SRB, WC) 6-2 7-6(6)
TEPAVAC, Marko (SRB) COMMIN, Cedrick (FRA) 6-1 6-4
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) 6-1 7-5
KATIĆ, Dejan (SRB, Q) VUČIĆ, Ilija (SRB) 6-1 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB) BALAZS, Attila (HUN, 2) 6-4 6-1 
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 5) TEPAVAC, Marko (SRB) 6-2 4-6 0-6
KATIĆ, Dejan (SRB, Q) SAKHAROV, Gleb (FRA, 3) 6-3 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, Q) 6-7(3) 6-4 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, Q) JOTOVSKI, Tomislav  (MKD) 6-3 6-0
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB, Q) MADARASZ, Gergely (HUN, Q) 3-6 7-5 5-7
Dubl
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
GORČIĆ, Išmar (BIH)    (2)
6-2 7-6(2)
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)  (4)
1-6 1-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Donetsk, Ukraine, $ 75,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ABDURAIMOVA, Nigina (UZB) 6-4 1-6 6-0
DOLONC, Vesna (SRB, 2) IVAKHNENKO, Valentyna (UKR, WC) 0-6 1-6
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SHAPATAVA, Sofia (GEO) 6-4 7-6(7)
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) BABOS, Timea (HUN, 3) 6-7(2) 4-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
PANOVA, Alexandra (RUS)   (1)
MAROZAVA, Lidziya (BLR)/
SHAKOVETS, Christina (GER)
6-1 4-6 10-3
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
IVAKHNENKO, Valentyna (UKR)/
KOZLOVA, Kateryna (UKR)
4-6 6-4 10-8
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
PANOVA, Alexandra (RUS)   (1)
COHEN, Julia (USA)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)
6-1 6-1
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR)/
VORACOVA, Renata (CZE)   (2)
1-6 5-7
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
PANOVA, Alexandra (RUS)   (1)
KANIA, Paula (POL)/
PEKHOVA, Polina (BLR, 4)
6-4 4-6 10-8
FINALE DOLONC, Vesna (SRB)/
PANOVA, Alexandra (RUS)   (1)
BEYGELZIMER, Yuliya (UKR)/
VORACOVA, Renata (CZE)    (2)
1-6 4-6
Bad Saulgau, Germany, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 13) KRALJEVIĆ, Dorotea (CRO, WC) 6-0 6-1
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 13) BOGDAN, Elena (ROU, 6) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHAEFER, Anne (GER)   (4)
KOLESNIKOVA, Ksenia (RUS)/
KRALJEVIĆ, Dorotea (CRO)
K.K./D.K. predale
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHAEFER, Anne (GER)   (4)
CLERICO, Nicole (ITA)/
REMONDINA, Anna-Giulia (ITA)
2-6 6-4 10-8
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHAEFER, Anne (GER)   (4)
ANDREI, Laura-Ioana (ROU)/
BOGDAN, Elena (ROU)     (1)
1-6 6-2 6-10
Rovereto, Italy, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) SHAMAYKO, Marina (RUS, 8) 3-6 6-4 6-3 
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) PONS, Morgane (FRA, Q) 6-2 6-2 
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) AMIRAGHYAN, Ani (ARM) 7-5 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) CAREGARO, Martina (ITA) 2-6 1-6
Izmir, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb  
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) BICEN, Nur Gulsan (TUR, WC) 6-0 6-0
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KONTAVEIT, Anett (EST, 3) 3-6 3-6
Fort Worth, TX, USA, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/4. kolo KOZIĆ, Neda (SRB) FRENKEL, Nicole (USA) 7-6(5) 5-7 predaja N.K.

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Domzale, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Andrej TRAJKOVSKI  
DEVOJČICE
Kvalifikacije
Mila POPIVODA, Jelena JANOŠEVIĆ 
Glavni žreb
1. kolo TEŠIĆ, Milica (SRB) PRATESI, Martina (ITA, Q) 4-6 3-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) JANDRIĆ, Tea (CRO, 18) 6-2 3-6 3-6
KENIĆ, Jovana (SRB) PETREI, Marianna (ITA) 6-1 3-6 5-7
PETROVIĆ, Bojana (SRB) KOZAR, Nika (SLO) 4-6 6-2 7-6(5) 
LUKIĆ, Jelena (SRB, 12) ORAVCOVA, Claudia (SVK, Q) 6-2 5-7 2-6
IVKOVIĆ, Iva (SRB, 10) PALCIC, Sara (SLO) 0-6 2-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) GERCAR, Valerija (SLO, WC) 6-3 6-2
POPIVODA, Mila (SRB, Q) JAMRICHOVA, Sandra (SVK, Q) 1-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) CUK, Pia (SLO, WC) 2-6 5-7
KOZAROV, Katarina (SRB) BABIĆ, Ena (CRO) 6-7(4) 7-5 3-6
2. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB) NOVOSELOVA, Polina (RUS) 2-6 1-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) DANKANYCH, Daniela (UKR, Q) 4-6 6-1 7-5
3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) JAMRICHOVA, Sandra (SVK, Q) 2-6 0-6 
Dubl
1/4 finale LUKIĆ, Jelena (SRB)/
TEŠIĆ, Milica (SRB)             (8)
Anastasia CHIKALKINA (RUS)/
Sabina SHAYDULLINA (RUS)   (1)
2-6 6-7(5)
IVKOVIĆ, Iva (SRB)/
KOZAROV, Katarina (SRB)   (2)
Nina KOZAR (SLO)/
Hana MRAZ (SLO)                  (6)
2-6 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Waiblingen, Germany, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Mila Mašić (11), Jelena Pjeranović, , Tamara Milošević (WC)
1/4 finale Mila MAŠIĆ (SRB, 11) Ylena IN ALBON (SUI, 3) 2-6 2-6
Krems an der Donau, Austria, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Natasa Košanin, Dijana Perić (A)
Nikšić, Montenegro, G3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
* Danilo Vukotić (2), Veljko Radenković (4), Stevan Lakićević (7), Nikola Arsić, Aleksandar Đorđević, Luka Vukmanović (WC), Tomislav Milošević (WC)
Glavni žreb
* Boris Butulija (4), Aleksa Daskalović (WC), Pero Cvijetinović (WC), Miloš Nikolić, Stevan Lakićević (Q), Igor Hajduković, Borislav Trebješanin, Nikola Arsić (Q), Veljko Radenković (Q), Aleksandar Đorđević (Q), Aleksa Petrović, Danilo Vukotić (Q), Nemanja Popović
1/4 finale Miloš NIKOLIĆ (SRB) Anatolii RAININ (UKR, 1) 6-2 1-6 1-6 
Danilo VUKOTIĆ (SRB, Q) Aleksa PETROVIĆ (SRB) 6-1 6-2
1/2 finale Danilo VUKOTIĆ (SRB, Q) Marco DE ROSSI (SMR, 3) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale Boris BUTUTLIJA (SRB)/
Anatolii RAININ (UKR)   (1)
Federico BERTUCCIOLI (ITA)/
Marco DE ROSSI (SMR)  (3)
0-6 3-6
Miloš NIKOLIĆ (SRB)/
Danilo VUKOTIĆ (SRB)
Rrezart CUNGU (MNE)/
Filip POLIĆ (CRO)          (2)
6-2 6-2
FINALE Miloš NIKOLIĆ (SRB)/
Danilo VUKOTIĆ (SRB)
Federico BERTUCCIOLI (ITA)/
Marco DE ROSSI (SMR)    (3)
2-6 5-7
DEVOJČICE
Kvalifikacije
* Jelena Polovina
Glavni žreb
* Natalija Popović (3), Lena Babunski, Jelena Polovina (Q), Ivana Dragović, Katarina Dražić
1/4 finale Natalija POPOVIĆ (SRB, 3) Neli ŠUNJIĆ (CRO, 5, WC) 6-1 6-2
1/2 finale Natalija POPOVIĆ (SRB, 3) Tamara BOJANIĆ (MNE, 8, WC) 6-1 1-6 4-6
Dubl
1/2 finale Natalija POPOVIĆ (SRB)/
Neli ŠUNJIĆ (CRO)    (2)
Tamara BOJANIĆ (MNE)/
Anđela MALOVIĆ (MNE)   (3)
6-1 2-6 10-6
FINALE Natalija POPOVIĆ (SRB)/
Neli ŠUNJIĆ (CRO)    (2)
Polina MUSIYCHENKO(RUS)/
Kristina DELYAN (RUS)    (1)
6-2 7-5 !!!!
Cluj Napoca, Romania, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Nevena Soković (7, WC), Sara Čvorović, Milica Petrović
1/4 finale Nevena SOKOVIĆ (SRB, 7, WC) Andrada Ioana Surdeanu (ROU, 2) 1-6 1-6
Waiblingen, Germany, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Strahinja Pjeranović
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Nikolina Džunov, Bojana Marković (WC)
Sofia, Bulgaria, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Ognjen Stanković (9)
Glavni žreb
*Kosta Petrov (3), Marko Miladinović (16), Stefan Gažo, 
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Katarina Lazarević (2), Jovana Gvozdenović (3), Mija Ljubić
Glavni žreb
*Jana Bojović (4), Sara Gvozdenović (12), Draginja Vuković (13), Katarina Lazarević (Q), Jovana Gvozdenović (Q), Jovana Samoceta, Ana Kunić
1/4 finale  Jana BOJOVIĆ (SRB, 4) Simona BORISOVA (BUL, 6) 4-6 6-4 7-6(0) 
Draginja VUKOVIĆ (SRB, 13) Stefani ARSOVA (BUL, 5, WC) 6-7(3) 6-3 2-6
1/2 finale Jana BOJOVIĆ (SRB, 4) Stefani ARSOVA (BUL, 5, WC) 6-4 6-1
FINALE Jana BOJOVIĆ (SRB, 4) Marija ELENOVA (MKD, 3) 6-1 3-6 6-1 !!! 
Dubl
1/2 finale  Jana BOJOVIĆ (SRB)/
Ivon MIHALEVA (BUL)   (1)
Simona BORISOVA (BUL)/
Michaela GADZHEVA (BUL)   (7)
J.B./I.M. predale
Giroc, Romania, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Dušan Obradović
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Emilija Kojčić, Ksenija Tmušić, Anđela Skrobonja (WC)
1/4 finale Anđela SKROBONJA (SRB, WC) Andreea VELCEA (ROU) 6-3 6-1
  Emilija KOJČIĆ (SRB) Maria Ioana Alexandra NEASCU (ROU) 6-3 6-2 
1/2 finale Anđela SKROBONJA (SRB, WC) Oana Smaranda CORNEANU (ROU) 4-6 4-6
Emilija KOJČIĆ (SRB) Carmen Roxana MANU (ROU) 2-6 2-6
Summer Cups 2013 B16 Qualifying C, Vinaros, Španija, šljaka
DEČACI 16g Satnica
Andora, Belorusija, Češka, Portugal (4), Rumunija (3), Srbija (2), Španija (1)
Srbija B16 = Filip Grbić, Stefan Milićević, Dušan Vukićević
1/4 finale  Srbija  – Andora               3-0
Dušan VUKIĆEVIĆ Eric PASTOR CALVO 6-0 6-0
Stefan MILIĆEVIĆ Alex FERNANDEZ LOPEZ 6-0 6-2
Dušan VUKIĆEVIĆ/
Filip GRBIĆ
Alex FERNANDEZ LOPEZ/
Eric CERVOS NOGUER
6-1 6-2
1/2 finale  Srbija  – Portugal 1-2
 Dušan VUKIĆEVIĆ Felipe CUNHA SILVA 6-2 7-5
Stefan MILIĆEVIĆ Tiago CACAO 4-6 1-6
Dušan VUKIĆEVIĆ/
Filip GRBIĆ
Tiago CACAO/
Felipe CUNHA SILVA
3-6 2-6
Plejof 3/4 Srbija Rumunija 0-3
 Filip GRBIĆ Calin MANDA 2-6 2-6
Dušan VUKIĆEVIĆ Bogdan BORZA 5-7 2-6
Filip GRBIĆ/
Dušan VUKIĆEVIĆ
Calin MAND/
Bogdan BORZA
3-6 4-6
Summer Cups 2013 G16 Qualifying A, Rakovnik, Češka, šljaka
DEVOJČICE 16g Satnica
Češka (4), Danska, Izrael, Italija (2), Poljska, Srbija (3), Slovačka (1)
Srbija G16 = Ivana Jorović, Nikolina Jović, Emilija Dančetović
1/4 finale  Srbija  – Danska 3-0
Nikolina JOVIĆ Simone ALIPIEVA 6-3 6-3
Ivana JOROVIĆ Emma ROENHOLT 6-1 6-1
Ivana JOROVIĆ/
Emilija DANČETOVIĆ
Sidsel DAHL PEHRSON/
Emma ROENHOLT
6-4 6-3
1/2 finale  Srbija  – Slovačka 0-3
Ivana JOROVIĆ Katarina STRESNAKOVA 1-6 7-6(6) 4-6
Nikolina JOVIĆ Kristina SCHMIEDLOVA 3-6 6-2 6-7(5)
Ivana JOROVIĆ/
Emilija DANČETOVIĆ
Tereza MIHALIKOVA/
Kristina SCHMIEDLOVA
1-6, predaja
Plejof 3/4 Srbija Italija 2-1
Nikolina JOVIĆ Beatrice TORELLI 3-6 7-5 3-0 predaja
Emilija DANČETOVIĆ Bianca TURATI 1-6 4-6
Ivana JOROVIĆ/
Emilija DANČETOVIĆ
Bianca TURATI/
Verene HOFER
6-3 6-3
Summer Cups 2013 B18 Qualifying D, Piestany, Slovačka, šljaka
DEČACI 18g Satnica
Bosna i Hercegovina, Francuska (2), Mađarska (4), Island, Srbija (1), Slovačka (3), Španija
Srbija B18 = Đorđe Đoković, Laslo Đere, Luka Ilić
1/4 finale  Srbija  – slobodna
1/2 finale  Srbija  – Slovačka 2-1
 Đorđe ĐOKOVIĆ  – Jakub ORAVEC 6-7(10) 0-6
Laslo ĐERE  – Matej MARUSCAK 3-6 6-4 6-1
Laslo ĐERE/
Đorđe ĐOKOVIĆ
Martin BLASKO/
Jakub ORAVEC
6-1 6-3
FINALE  Srbija  – Francuska                1-2
 Luka ILIĆ Enzo COUACAUD 2-6 4-6
Laslo ĐERE Maxime HAMOU 2-6 1-6
Laslo ĐERE/
Đorđe ĐOKOVIĆ
Calvin HEMERY/
Enzo COUACAUD
C.H./E.C. predali
Summer Cups 2013 G18 Qualifying D, Denizli, Turska, šljaka
DEVOJKE 18g Satnica
Hrvatska, Holandija, Rusija, Srbija, Turska
Srbija G18 = Nina Stojanović, Bojana Marinković, Džina Milovanović
1/4 finale
 Srbija  – slobodna
1/2 finale                 Srbija  – Hrvatska 0-3
 Bojana MARINKOVIĆ Adrijana LEKAJ 2-6 2-6
Nina STOJANOVIĆ Jana FETT 1-6 3-6
Nina STOJANOVIĆ/
Džina MILOVANOVIĆ
Adrijana LEKAJ/
Karla POPOVIĆ
3-6 4-6
Plejof 3/4  Srbija  – Holandija 0-3
Bojana MARINKOVIĆ Roos VAN DER ZWAAN 3-6 1-6
 Džina MILOVANOVIĆ Inger VAN DIJKMAN 6-2 1-6 3-6
Nina STOJANOVIĆ/
Džina MILOVANOVIĆl
Roos VAN DER ZWAAN/
Elke TIEL
0-6 7-6(4) 5-7